Korniş Takma

Korniş Takma

Korniş Takma

                Eski zamanlarda sadece klasik kornişler kullanılmaktaydı. Fakat değişen yaşam koşulları ve kişilerin zevkleri doğrultusunda artık tül, perde ve dolayısı ile de korniş çeşitleri de oldukça fazlalaşmaktadır. Korniş takma işlemi basit gibi görülse de deneyim ve bilgi gerektirmekte ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

                Eskişehir Elektrik, müşterilerin istekleri doğrultusunda tercih ettikleri kornişlerin başarılı bir şekilde montajını yapmaktadır.  Korniş montajı sırasında milimetrik işlemlere oldukça dikkat eden ve gerekli bütün teçhizatlara sahip olan Eskişehir Elektrik Tesisat, piyasadaki en kaliteli korniş montajı hizmeti vermektedir. Korniş takma işlemlerini deneyimsiz firmalara emanet kişiler için tek adres Eskişehir Elektrik Arıza olmaktadır. Bu firma sayesinde her türlü korniş sorunları çözümlenir ve yerine oldukça kaliteli bir korniş takma hizmeti verilir.

                Korniş takmadan önce tavanın ve kornişin ölçüleri alınır ve bu ölçülere göre işlemler yapılır. Korniş takma hakkında engin bir bilgisi olan teknik personeller ile birlikte Eskişehir Elektrik İşleri, müşterilerine uzun yıllar sorunsuz kullanma garantisini vererek korniş takma işlemini gerçekleştirmektedir.